Кајмакоски

  во

  Беше една од нашите најангажирани манекенки, и редовно освојуваше титули за убавина. Кристина Димитријевска од Тетово, пред да се омажи за познатиот пејач ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На јубилејниот 25. интернационален музички фестивал „Охрид-фест – Охридски трубадури“, кој ќе се одржи на 6, 7 и 8 септември, ќе учествуваат над 70 пејачи. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На јубилејниот 25. интернационален музички фестивал „Охрид фест – Охридски трубадури“, кој ќе се одржи на 6, 7 и 8 септември, ќе учествуваат над 70 пејачи. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  На јубилејниот 25. интернационален музички фестивал „Охрид фест – Охридски трубадури“, кој ќе се одржи на 6, 7 и 8 септември, ќе учествуваат над 70 пејачи. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Миленикот на публиката и победник на музичкото шоу „x фактор“ минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачот Даниел Кајмаковски чество на својот Инстаграм профил објавува фотографии од своето семејство и моментите поминати со неговиот син. Тој и неговата ...
  сите 10 | | | веќе видена

   Деновиве сите зборуваат за новиот дел на Марвел филмот „Одмазници – Војна на бесконечноста“. Додека е сеуште „жешка“ темата, да погледнеме како би изгледале ...
  сите 5 | | | веќе видена

  „Понекогаш сакате да направите пауза во вашиот живот, но не можете бидејќи не треба да губите време“. Ова го напиша на социјалните мрежи Даниел Кајмакоски кој ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Многу од познатите личности во Македонија објавија фотографии на социјалните мрежи за големиот христијански празник Велигден. Таков е случајот и со семејството ...
  сите 9 | | | веќе видена

  За разлика од порано кога беше многу присутен во медиумите, особено за време на Икс- фактор или ТЛЗП, денес Даниел Кајмакоски многу поретко го гледаме, па дури ...
  сите 13 | | | веќе видена