Кајли

  во

  Не постои жена од семејството Кардашијан, која барем еднаш не била излезена со ваква пунџа. Ким, Кајли, Клои, а најмногу од сите ја промовираше Кендал Џенер. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Пенелопе Круз се одлучила за Шанел фустан со пердуви кој ги подели мислењата, Попи Делевин воодушевила со минт тоалета со карнери на грбот, а инаку фалената ...
  сите 41 | | | веќе видена

  „Злоставувачите се насекаде. Оваа снимка е тука за да сите оние кои некој ги злоставува знаат дека е важно само нивното мислење за самите себе и знаат дека ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Ни славните личности не се исклучок, и иако имаат финансии да се спасат од секоја неудобност, сепак некои мали работи знаат да ги извадат од памет. И тие ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Овогодинешниот Викенд Медиа Фестивал ќе оддаде почит кон Оливер Драгојевиќ и кралицата на соул музиката Арета Френклин, а саботната забава „Викенд Станува ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Овогодинешниот Викенд Медиа Фестивал ќе оддаде почит кон Оливер Драгојевиќ и кралицата на соул музиката Арета Френклин, а саботната забава „Викенд Станува ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Загреб, 13 септември 2018 година – Обожавани од генијалниот Дејвид Боуви, соработуваа со Кајли Миног и свиреа на нејзината забава, а сега доаѓаат на 11. ...
  сите 15 | | | веќе видена

   Ријалити ѕвездата проговори за несигурностите, за тежината да се расте пред камери, но и за убавината да се биде мајка. Кајли Џенер е пред очите на јавноста ...
  сите 8 | | | веќе видена

  20-годишната Шинејд Мекнамара, Инстаграм ѕвезда чие тело било пронајдено на јахтата на милијардер во Грција, пратила чуден повик до семејството пред смртта, ...
  сите 33 | | | веќе видена

  20-годишната Шинејд Мекнамара, Инстаграм ѕвезда чие тело било пронајдено на јахтата на милијардер во Грција, пратила чуден повик до семејството пред смртта, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кајли Миног, премиерно го прошета на црвениот тепих своето ново момче Пол Соломон. Во лондонскиот Tate Modern е одржана гламурозната доделба на наградите GQ ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Славната пејачка досега немаше многу среќа во љубовта, но од пролетта славната пејачка е во нова врска. 50 годишната Кајли Миног, која беше дел од гостите во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Австралиската пејачка нема многу среќа во животот. Кога дознала дека има рак на градата храбро се фатила во костец со болеста и успеала да ја победи. Потоа и ...
  сите 6 | | | веќе видена