Јутјуб

  во

  Францускиот муслимански совет (ЦФЦМ), водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска соопшти дека ги тужи „Фејсбук“ и „Јутуб“, бидејќи емитувале ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански верски совет, како главен претставник на муслиманите во Франција , соопшти дека покренал тужби против Фејсбук и Јутјуб зашто видеата од ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански совет (ЦФЦМ), водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска соопшти дека ги тужи Фејсбук и Јутјуб, бидејќи емитувале снимка ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански совет (ЦФЦМ), водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска соопшти дека ги тужи Фејсбук и Јутјуб, бидејќи емитувале снимка ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански совет (ЦФЦМ), водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска соопшти дека ги тужи „Фејсбук“ и „Јутјуб“, бидејќи емитувале ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански совет (ЦФЦМ), водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска соопшти дека ги тужи Фејсбук и Јутјуб, бидејќи емитувале снимка ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Францускиот муслимански религиозен совет, водечки претставник на муслиманите во Франција, денеска објавија дека ги тужи Фејсбук и Јутјуб откако видео од ...
  сите 130 | | | веќе видена

  На Јутјуб има еден канал кој копа бисери од 2005-2010, период кој многумина го сметаат за златното доба на оваа платформа, пред работите да почнат да се ...
  | | веќе видена

  Експедиција од теоретичари кои сметаат дека земјата е рамна, велат дека ќе организираат, конвенции, крстарења и експедиции за да докажат дека нивниото ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Саша Ковачевиќ беше гостинот во вчерашната „Еден на Еден“. Српскиот пејач, кој секогаш е одлично пречекан од македонската публика, во неделната епизода ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Александра Пријовиќ пејачката кариера ја почна пред осум години во „Гранд-ѕвезди“, кои и’ донесоа почетна популарност и отскочна штица за настапи низ разни ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Бројот на жртвите од катастрофалниот циклон кој го погоди Мозамбик се зголеми од 417 на 446, соопшти денеска министерот за екологија на таа земја Целсо Кореја, ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Влатко Лозаноски вечерва првпат одржува голем солистички концерт. Малку со трема, малку свој, како и да е, публиката го дочека како вистинска ѕвезда. Со ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Повеќе од 100 полицајци учествуваа во акцијата за спречување на тепачката која избила во четвртокот вечерта на плоштадот Александерплац во германскиот главен ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Секунди фалеа за двајца мажи да ги загубат своите животи на прометен автопат во Полска. Како што може да се види од снимката објавена на платформата „Јутјуб“, ...
  сите 4 | | | веќе видена