Јунајтед

    во

    Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти ги коментираше најавите за можното незадоволство на Кулибали во Италија и наводниот интерес од Манчестер Јунајтед. Искусниот ...
    сите 29 | | | веќе видена

    Норвежанецот Оле Гунар Солскјер има идеален старт како тренер на Манчестер Јунајтед и во првиот шест натпревари забележа толку победи со што испиша нова ...
    сите 91 | | | веќе видена