Јонуз

  во

  „Ќе оздрави тато, ќе биде добро. Ќе работи повторно како некогаш. Дај Боже, Господ никого да не стави на ваков тест“, вели Исак Рамани за телевизија 21. Рацете ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кристијан Стоилков е името за кое допрва ќе се слуша во светот на фудбалот или поточно во спортот зад кој се крие голем бизнис. Во Македонија е познат како ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поранешниот македонски селектор Мирсад Јонуз доживеал невидена непријатност по натпреварот на грчкиот второлигаш Аигиниакос против Иродотос. По мечот кој ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поп пеачката Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал објавиле фотографии на Инстаграм, кои докажуваат дека заедно со нивните деца отпатувале.Тие покажуваат дека децата ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Семејното насилство е еден комплексен феномен, кој и покрај модерното време во кое живееме сѐ уште е дел од секојдневието, а бројот на жртвите се зголемува. ...
  сите 3 | | | веќе видена