Јоксимовиќ

  во

  По два дена откако беше навредувана поради стајлингот кој го имаше во утринската програма, сопругата на Жељко, Јована Јоксимовиќ, не можеше да премолчи на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Познатата водителка Јована Јоксимовиќ вчера ги збуни гледачите откако се појави во комбинација за која повеќетео модни критичари велат дека била модна утка. И ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Јована Јоксимовиќ, сопругата на пејачот Жељко Јоксимович, која се најде на мета на критики за црвениот фустан кој го облече во утринската програмавчера, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Јована Јоксимовиќ која инаку со својот стил ја воодушевува публиката, утринава фановите ги шокираше со комбинацијата. На Твитер веднаш почнаа да пишуваат дека ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Српскиот популарен пејач сега е во брак со водителката Јована, но пред нејзе Жељко Јоксимовиќ имаше уште една сопруга со која ја има ќерката Мина. Поранешната ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Српскиот популарен пејач сега е во брак со водителката Јована, но пред нејзе Жељко Јоксимовиќ имаше уште една сопруга со која ја има ќерката Мина. Поранешната ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сопственикот на „Авалон продукција“, Бобан Милошески, за „Макфакс“ вели дека сè уште не знае каде ќе се одржи фестивалот „Охрид колинг“, откако ЈП „Билјанини ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Иако нејзината професија придонесува секогаш пред ТВ екраните да е нашминка и да изгледа перфектно, Јелена Јоксимовиќ приватно не сака да се шминка. И за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Српската министерка за евроинтеграции Јадранка Јоксимовиќ оцени дека ако Европската унија, како посредник и гарант, го прифати актуелниот однос на Приштина кон ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Српската министерка за евроинтеграции Јадранка Јоксимовиќ оцени дека ако Европската унија, како посредник и гарант, го прифати актуелниот однос на Приштина кон ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Српската министерка за евроинтеграции Јадранка Јоксимовиќ оцени дека ако Европската унија, како посредник и гарант, го прифати актуелниот однос на Приштина кон ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Српската министерка за евроинтеграции Јадранка Јоксимовиќ оцени дека ако Европската унија, како посредник и гарант, го прифати актуелниот однос на Приштина кон ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Српската министерка за евроинтеграции Јадранка Јоксимовиќ оцени дека ако Европската унија, како посредник и гарант, го прифати актуелниот однос на Приштина кон ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во саботното издание на „Ѕвездите на Гранд“ настапуваше и веќе добро познатиот Мартинијан Кириловски од Куманово. Во првиот круг 22-годишниот пејач се покажа ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Погребот на Шаулиќ се одржа денеска во 15 часот во Алејата на заслужните граѓани на белградските гробишта. Покрај семејството на Шаулиќ , сопругата Гордана , ...
  сите 93 | | | веќе видена