Јирген Клоп

  во

  Шон Кокс е 53-годишен навивач на Ливерпул кој беше жртва во нападот на хулиганите на Рома во Ливерпул, пред полуфиналето од Лигата на шампиони кое се играше во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  " alt=Германскиот страгег на челото на Ливерпул, Јирген Клоп без расмислување би дал неверојатни 100 милиони евра само во својот напад да го види младиот ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Германскиот страгег на челото на Ливерпул, Јирген Клоп без расмислување би дал неверојатни 100 милиони евра само во својот напад да го види младиот Французин, ...
  сите 24 | | | веќе видена

  По пет дена откако ги наполни светските медиуми дека нема да патува за Белград, конечно со коментар во јавноста се јави и Џердан Шаќири околу таквата одлука на ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Швајцарскиот фудбалер Џердан Шаќири конечно одлучи да „зборува“ кога станува збор за натпреварот против Црвена Звезда во Белград. Тренерот на Ливерпул, Јирген ...
  сите 24 | | | веќе видена

  По пет дена откако ги наполни светските медиуми дека нема да патува за Белград, конечно со коментар во јавноста се јави и Џердан Шаќири околу таквата одлука на ...
  сите 24 | | | веќе видена