Јеремиќ

  во

  Претходната сезона на реалното шоу „Задруга“ ги сруши сите рекорди како во Србија, така и во регионот. По успешната прва сезона започна и втората, а во неа се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Лидерот на српската Народна партија Вук Јеремиќ изјави дека српските власти планираат Србија и Косово да се разграничат на почетокот од 2019 година. Во рамките ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Лидерот на српската Народна партија Вук Јеремиќ изјави дека српските власти планираат Србија и Косово да се разграничат на почетокот од 2019 година. Во рамките ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Лидерот на српската Народна партија Вук Јеремиќ изјави дека српските власти планираат Србија и Косово да се разграничат на почетокот од 2019 година. Во рамките ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Лидерот на српската Народна партија Вук Јеремиќ изјави дека српските власти планираат Србија и Косово да се разграничат на почетокот од 2019 година. Во рамките ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Лидерот на српската Народна партија Вук Јеремиќ изјави дека српските власти планираат Србија и Косово да се разграничат на почетокот од 2019 година.Во рамките ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Претседателот на српската опозициска „Народна странка“ Вук Јеремиќ, тврди дека претседателот Александар Вучиќ ги забрзува преговорите за разграничувањето и ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Седум луѓе загинаа, додека 27 се повредени во два страотни верижни судири кои вчера се случија на автопатот Белград-Ниш помеѓу Чуприја и Јагодина, а причината ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Наташа живее и работи во Лондон. Од секогаш сакала да има кариера, но и семејство. Раскажала како успала да ги усогласи двете желби, каков е односот на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Луна Џогани, веднаш штом влезе во Задруга 2, се најде на креветот со фудбалер Лазар Јеремиќ со кого зборуваше за фатална љубов. Таа внимателно ја слушаше ...
  сите 5 | | | веќе видена