Јелена Карлеуша

  во

  Пејачката Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се во брак од 2008 година. Taa воедно и нема проблем да открие детали од нејзиниот приватен живот, а така беше и сега ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Колинда е убава, има нешто неопишано... Карлеуша го шокирала цел Балкан, еве што рекла за Вучиќ, Бакир и Додик (видео)Карлеуша е позната како остар моден ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Популарната Џеј Кеј иако во Белград  температурата беше во минус на снимањето на шоуто Ѕвездите на Гранд се појави во супер провокативно издание. Русокосата ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Милан Кесиќ, бивш сопруг на Дара Бубамара, вели дека нема да отстапи од тужба против Јелена Карлеуша и дека ќе биде принуден да ја гони до Сразбург, ако има ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Балканската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска се појави во Првиот основен суд во новиот Белград поради судењето со мега ѕвездата Јелена Карлеуша. Во ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Популарната Џеј Кеј  денеска со две фотографии покажа каква трансформација доживеала во последните дваесетина години, поточно од 1996 до 2018 година.
  сите 9 | | | веќе видена

  Пејачката Светлана Цеца ражнатовиќ денес се појави во Првиот основен суд на Нов Белград поради судењето со Јелена Карлеуша. Цеца во судот се појави со својот ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Еве како изгледаше Јелена Карлеуша на свадбата со својот прв сопруг. Таа и нејзиниот прв законски сопруг Бојан Кариќ ја крунисаа својата љубов во 2004 година. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Поп печката, еден од најдобрите вокали на Балканот, Марија Шерифовиќ, денес го прославува 34. роденден.Шерифовиќ ништо не ставила на својот Инстаграм, но за ...
  сите 4 | | | веќе видена

  - Треба некои сериозно да ги научи на памет – остра била Јелена Карлеуша на темата за порно снимката на Еро Ојданиќ кои ги праќал на малолетнички.Јелена ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Карлеуша се појави во зелена комбинација, а многумина и упатија критики за стајлингот, но ниту пејачката им остана рамнодушна на фановите па им возврати со ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Карлеуша се појави во зелена комбинација, а многумина и упатија критики за стајлингот. - „Небитни мали грди џуџиња, само со коментари од лажни профили, а ќе се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Едни ја фалат други ја коментираат, но едно се сигурно – појавувањето на Јелена Карлеуша никој не останува рамнодушен.Харизматичната појава на познатата пеачка ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Миле Китиќ се враќа на стариот звук, кој му донесе најголеми хитови, но признава дека за тоа нема подршка од ќерката Елена, која стана вистинска тинејџер ...
  сите 4 | | | веќе видена