Јапонија

    во

    Ако работите на работно место каде постојано сте опкружени со напорни колеги, не мора да размислувате да си заминете од работата, ако таа ве исполнува, само ...
    сите 5 | | | веќе видена

    Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
    сите 7 | | | веќе видена