Јапонија

    во

    По конечното откажување на Рафаел надал кој замина на операција, носители на групите се првиот тенисер во светот – Новак Ѓоковиќ и третиот – Роџер федерер. Во ...
    сите 139 | | | веќе видена

    Сепак нема ништо од борбата која беше најавувана дека ќе се одржи на 31 декември помеѓу Флојд Мејведер и Теншин Насукава. Правилата не беа одредени, се беше ...
    сите 3 | | | веќе видена