Јанко

  во

  Започнат е проект од страна на Грифон КИЧЕВО , здружение за развој и заштита на бездомни животни (невладина граѓанска организација) кој е за цел да ги ЗГРИЖИ и ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Министерството за внатрешни работи постапува по вчерашниот протест во Охрид каде група демонстранти се собра пред куќите на пратениците Љубен Арнаудов и Сашо ...
  | | веќе видена | слични

  Навреди на лична основа, говор на омраза, ова беше дел од вербалниот напад на лидерот на Единствена Македонија кон пратеникот Сашо Василевски. Во рамките на ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Еден ден по расправијата во Охрид помеѓу лидерот на „Единствена Македонија“, Јанко Бачев и пратеникот Сашо Василевски, од партијата на Бачев велат дека се ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Еден ден по расправијата во Охрид помеѓу лидерот на „Единствена Македонија“, Јанко Бачев и пратеникот Сашо Василевски, од партијата на Бачев велат дека се ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Еден ден по расправијата во Охрид помеѓу лидерот на „Единствена Македонија“, Јанко Бачев и пратеникот Сашо Василевски , од партијата на Бачев велат дека се ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Еден ден по расправијата во Охрид помеѓу лидерот на „Единствена Македонија“, Јанко Бачев и пратеникот Сашо Василевски , од партијата на Бачев велат дека се ...
  сите 101 | | | веќе видена

  „Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Охрид, ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Пратеникот Сашо Василевски, пред неговиот дом по инцидентот со Јанко Бачев за време на протестот во Охрид, во изјава за медиумите ја префрли одговорноста за ...
  сите 101 | | | веќе видена

  За малку не дојде до сцениран инцидент вечерва, откако Јанко Бачев со пцовки и навреди му се нафрли на пратеникот Сашо Василевски на протестот пред неговиот ...
  сите 101 | | | веќе видена

  – Не 4, 14 станови имам, ги спечалија моите родители кои ги оставија коските со 40 години печалба во Холандија. Јанко Бачев му призна на пратеникот Сашо ...
  | | веќе видена | слични

  Јанко Бачев и Филип Петровски ја предводеа групата на демонстранти кои дојдоа пред домот на пратеникот Сашо Василевски, обвинет за настаните од 27 април, кој ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Од Македонија - блокира вчера беа пред домовите на двајцата пратеници од Охрид кои гласаа за отворање на Уставот. Демонстрантите беа пред домовите на ...
  сите 101 | | | веќе видена

  „Македонија блокира“ ги посетија домовите на охридските пратеници Сашо Василевски и Љубен Арнаудов, на кои им го предадоа писмото во кое се апелира од нив како ...
  сите 101 | | | веќе видена

  За време на протестот пред домот на Сашо Василески, додека Јанко Бачев му го доставуваше писмото со барањата, дојде до кратка караница. Бачев му се обрати на ...
  | | веќе видена | слични