Јанис

  во

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  По пребројаните 80 отсто од гласовите од вчерашните европски избори, картата на Грција е обоена во сина боја – бојата на опозициската конзервативна Нова ...
  сите 150 | | | веќе видена

  По пребројаните 80 отсто од гласовите од вчерашните европски избори, картата на Грција е обоена во сина боја – бојата на опозициската конзервативна Нова ...
  сите 150 | | | веќе видена

  По пребројаните 80 отсто од гласовите од вчерашните европски избори, картата на Грција е обоена во сина боја – бојата на опозициската конзервативна Нова ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9,5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Со разлика од 9.5 отсто во однос на СИРИЗА, најголемата грчка опозициска партија, Нова демократија е победник на вчерашните европски избори во Грција, а ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Торонто Репторс ја освоија титулата во Источната конференција, во НБА лигата. Репторс финалната серија против Милвоки Бакс ја добија со 4-2. ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Торонто ќе играат прво и историско финале во НБА лигата против актуелниот првак Голден стејт вориорс, откако ноќеска го победија Милвоки бакс со ...
  сите 73 | | | веќе видена