Јакупи

  во

  Македонската репрезентација до 18 години на 23. и 25. април во Албанија на стадионот на ФК Сопот ќе одигра два контролни натпревари против домашната селекција ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Сихана Јакупи е отпуштена од оркестарот на Македонска опера и балет. Хорнистката сега работи како професорка по музичко образование во гимназијата во Сарај. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Карате федерацијата на Македонија денес во просториите на Агенцијата за млади и спорт одржа прес конференција по успешниот настап на Европското Првенство што ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Македонскиот каратист Емил Павлов оствари уште еден голем успех на Европските првенства. – Најдобриот спортист на Македонија за 2018 година ја доби борбата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Емил Павлов оствари уште еден голем успех на европските првенства. Најдобриот спортист на Македонија за 2018 година ја доби борбата против Романецот Флорин ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Емил Павлов оствари уште еден голем успех на европските првенства. Најдобриот спортист на Македонија за 2018 година ја доби борбата против Романецот Флорин ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Емил Павлов оствари уште еден голем успех на европските првенства. Најдобриот спортист на Македонија за 2018 година ја доби борбата против Романецот Флорин ...
  сите 19 | | | веќе видена