Израел

  во

  САД ги ставаат човековите права на врвот од својата агенда, и се враќаат во Советот за човекови права на ОН (УНХРЦ), соопшти денеска Стејт департментот.Во ...
  сите 52 | | | веќе видена

  САД ги ставаат човековите права на врвот од својата агенда и се враќаат во Советот за човекови права на ОН (УНХРЦ), соопшти денеска Стејт департментот. Во ...
  сите 52 | | | веќе видена

  САД ги ставаат човековите права на врвот од својата агенда, и се враќаат во Советот за човекови права на ОН (УНХРЦ), соопшти денеска Стејт департментот. Во ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Директорот на канцеларијата на СЗО во Србија Маријан Ивануша изјави дека епидемиолошката состојба во Израел и Србија е влошена, земји во кои имунизацијата се ...
  сите 384 | | | веќе видена

  Директорот на канцеларијата на СЗО во Србија Маријан Ивануша изјави дека епидемиолошката состојба во Израел и Србија е влошена, земји во кои имунизацијата се ...
  сите 384 | | | веќе видена

  Директорот на канцеларијата на СЗО во Србија Маријан Ивануша изјави дека епидемиолошката состојба во Израел и Србија е влошена, земји во кои имунизацијата се ...
  сите 384 | | | веќе видена

  Директорот на канцеларијата на СЗО во Србија Маријан Ивануша изјави дека епидемиолошката состојба во Израел и Србија е влошена, земји во кои имунизацијата се ...
  сите 384 | | | веќе видена

  Израел објави дека ќе испрати „ограничени количини на неискористените дози“ на вакцината за Ковид-19 до Палестинците и некои земји како Хондурас, којa планира ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Израел најави дека на Палестинците и некои други земји, како Хиндурас, земјата која во Ерусалим сака да отвори амбасада, ќе им испрати „ограничено количество ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Израел најави дека на Палестинците и некои други земји, како Хондурас, земјата која во Ерусалим сака да отвори амбасада, ќе им испрати „ограничено количество ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Судот во Ерусалим го одложи почетокот на случајот за корупција против израелскиот премиер, Бенјамин Нетанјаху, за април, објави „Асошиејтед Прес“. Одложувањето ...
  сите 80 | | | веќе видена