Изет

  во

  Демократската унија за интеграција одржа средба со жителите на Општина Теарце, каде пред жители на селата кои припаѓаат во ова општина се упати повик на 30 ...
  сите 130 | | | веќе видена

  За 15 месеци ќе станеме членка, односно 30-та земја на НАТО. На овој начин ќе ја обезбедиме нашата иднина, економијата, која ќе биде многу напредна со многу ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Демократската унија за интеграција одржа средба со жителите на Општина Теарце, каде пред жители на селата кои припаѓаат во ова општина се упати повик на 30 ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Загреб, 21. септември 2018 (ИНПРЕС) – Динамо Загреб можеби пропушти идеална шанса да се натпреварува во Лигата на шампионите, но покажа дека ќе биде сериозен ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Динамо Загреб можеби пропушти идеална шанса да се натпреварува во Лигата на шампионите, но покажа дека ќе биде сериозен противник во Лигата на Европа, откако ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Лидерот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети порача дека на 30 септември се гласа иднината на оваа земја, ќе се гласа дали ќе имаме стабилна држава ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Народниот правобранител Изет Меџити упати искрени честитки до сите првачиња кои денеска за првпат седнаа во училишните клупи. Тој им посака многу успех, со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Народниот правобранител Изет Меџити упати искрени честитки до сите првачиња, кои денеска за прв пат седнаа во училишните клупи. Тој им посака многу успех, со ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Народниот правобранител Изет Меџити упати искрени честитки до сите првачиња, кои денеска за прв пат седнаа во училишните клупи. Тој им посака многу успех, со ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Народниот правобранител Изет Меџити упати искрени честитки до сите првачиња кои денеска за првпат седнаа во училишните клупи. Тој им посака многу успех, со ...
  сите 10 | | | веќе видена