Иво Котевски

  во

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски не донирал ниту денар за кампања на Гордана Сиљановска-Давкова. Но, затоа неговиот заменик во партијата Александар ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Порталите под контрола на центарот за пропаганда на ВМРО-ДПМНЕ кој е под палката на екс портпаролот на МВР, Иво Котевски се уловени со спуштени гаќи. Откако ...
  | | веќе видена | слични

  Вмровчето Трендо кој почна жустро да пцуе и да колне по уставните промени во државата и по договорот од Преспа на својот портал Оф Нет одамна има поставено ...
  | | веќе видена | слични

  Иако се во брак веќе една година и заедно го имаат синчето Јон, Аделина ретко на социјалните мрежи споделува фотографии со својот опруг Серјожа, но исклучок ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во судот денеска се слушнаа „бомби“ за предметот „Тортура“ како докази на СЈО, во кои се слушаше гласот на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, како на ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Денеска во судот, во предметот „Тортура“ се слушнаа „бомби“ како докази на СЈО, за кои претходно адвокатот на обвинетите бараше јавноста да биде изземена, ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Денеска во судот се слушнаа „бомби“ како докази на СЈО, во кои се слушаше гласот на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, како на соговорниците им кажува ...
  сите 9 | | | веќе видена