Ивица

  во

  Вистината е единствено оружје кое го користи Србија за да ги увери другите земји да го повлечат признавањето на Косово, изјави српскиот министер за надворешни ...
  сите 18 | | | веќе видена

  „Домовите ни опустошуваат, државата ни ја распродаваат, а народот го понижуваат! А во сето тоа предњачат истренираните момци и ним слични од тимот на ...
  | | веќе видена

  Косовскиот министер за надворешни работи тврди дека има сознанија оти Белград ветувал финансиска и помош во оружје во замена за повлекување на признавањето на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Косовскиот министер за надворешни работи тврди дека има сознанија оти Белград ветувал финансиска и помош во оружје во замена за повлекување на признавањето на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Косовскиот министер за надворешни работи тврди дека има сознанија оти Белград ветувал финансиска и помош во оружје во замена за повлекување на признавањето на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ, изјави дека ни Шерлок Холмс не би можел да утврди колку земји ја признале косовската независност. Како ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ, изјави дека ни Шерлок Холмс не би можел да утврди колку земји ја признале косовската независност.Како ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Поранешниот градоначалник на Аеродром, Ивица Коневски, ја коментира вчерашната изјава на бизнисменот Зоран Азманов, кој на прес конференција рече дека во време ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Голден Стејт Вориорс ги победија Лос Анџелес Лејкерс со 130: 111, потврдувајќи ја добрата форма со осми последователен триумф. Гостите доминираа ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ, изјави дека ни Шерлок Холмс не би можел да утврди колку земји ја признале косовската независност. Како ...
  сите 18 | | | веќе видена