Иван Тричковски

  во

  Селекторот на репрезентацијата на Македонија, Игор Ангеловски се соочува со големи проблеми во пресрет на последните два квалификациски натпревари против ...
  сите 220 | | | веќе видена

  Македонската фудбалска репрезентација денеска ги започнува подготовките за последните два квалификациски натпревари против Австрија (16 ноември) и Израел (19 ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Селекторот Игор Ангеловски се соочува со проблеми поради повреди пред престојните последни квалификациски мечеви за ЕП 2020. Македонија Македонија на 16. ...
  сите 228 | | | веќе видена

  Македонската репрезентација денеска ги започнува подготовките за последните два квалификациски натпревари од циклусот квалификации за пласман на ЕП 2020. ...
  сите 226 | | | веќе видена

  Македонската репрезентација денеска ги започнува подготовките за последните два квалификациски натпревари од циклусот квалификации за пласман на ЕП 2020. ...
  сите 226 | | | веќе видена

  Нови проблеми за фудбалската репрезентација откако уште двајца од стандардните играчи отпаднаа за претстојните квалификациски натпревари против Австрија и ...
  сите 228 | | | веќе видена

  Македонската фудбалска репрезентација денеска ги започнува подготовките за последните два квалификациски натпревари против Австрија (16 ноември) и Израел (19 ...
  сите 257 | | | веќе видена

  Селекторот Игор Ангеловски се соочува со проблеми поради повреди пред престојните последни квалификациски мечеви за ЕП 2020. Македонија на 16. ноември гостува ...
  сите 257 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентација на Македонија ги започна за припремите последните два квалификациски меча во циклусот за ЕП 2020. Селекторот Ангеловски ќе има ...
  сите 220 | | | веќе видена

  Селекторот на репрезентацијата на Македонија, Игор Ангеловски се соочува со големи проблеми во пресрет на последните два квалификациски натпревари против ...
  сите 235 | | | веќе видена

  Иван Тричковски, Езџан Алиоски и Стефан Спировски се повредени и нема да играат против Австрија и Израел за македонската фудбалска репрезентација во финалните ...
  сите 199 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентација на Македонија се соочува со многу кадровски проблеми во пресрет на последните два квалификациски натпревари од циклусот за ЕП 2020, ...
  сите 168 | | | веќе видена