IT

  во

  Снимката од плажата во Јужна Каролина станала вирална на социјалните мрежи. „Знае ли некој кој вид птица е ова и дали држи ајкула во канџите?“ - пишува на ...
  сите 11 | | | веќе видена

   Имате 18 - 29 години? Добивте ваучер за обуки за дигитални вештини? Појдете во Семос Едукација – има зошто! За да се победи злото наречено Ковид-19, не се ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на неверојатен настан: виделе орел кој од океанот „зграпчил“ ајкула и потоа одлетал со неа. На снимката ...
  сите 11 | | | веќе видена

  За да се победи злото наречено Ковид-19, не се потребни само маски и дистанца, потребен е труд и солидарност на сите фронтови – дома, на работа, а најмногу на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Манчестер сити до доби безначајното дерби против Ливерпул со убедливи 4-0. Избраниците на Јирген Клоп се опуштија по освоената титула во Премиер лигата и му ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Тројца патници, двајца мажи и помлада жена, избегнаа сигурна смрт благодарени на маж кој не сакал да биде нем набљудувач на сообраќајна несреќа во кинескиот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Тројца патници, двајца мажи и помлада жена, избегнаа сигурна смрт благодарени на маж кој не сакал да биде нем набљудувач на сообраќајна несреќа во кинескиот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Во пресрет на парламентарните избори во Северна Македонија, закажани за 15 јули, се зголемуваат активностите со кои се мамат граѓаните на социјалните мрежи. ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Јасно е како ден - Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсексапилните жени на светот, па на кој може да му здодее да ја гледа во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Јасно е како ден - Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсексапилните жени на светот, па на кој може да му здодее да ја гледа во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Манчестер сити е последниот патник во полуфиналето од ФА Купот, откако бранителот на трофејот со рутинирани 2-0 славеше на гостувањето кај Њукасл. Граѓаните ја ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Британката Медисон Ештон, позната со нејзиното ескорт име како Кристин Меквин, откри како се вратила на својата работа во сексуалната индустрија, откако родила ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Хари Мегваер одлично се снајде во последните моменти од второто продолжение и со гол за победа од 2:1 против Норич го одведе Манчестер јунајтед во полуфиналето ...
  сите 58 | | | веќе видена