Исмаил

  во

  Читајќи ги коментарите за интервјуто со Претседателот на Собранието Талат Џафери впечатокот е дека граѓаните очигледно слабо веруваат во овие негови зборови и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Нуров ја обезбеди олимписката норма на Светското првенство (СП) во Нур Сулатан (Казахстан), кое заврши вчера, откако во репасажната борба го победи со 2-1 ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Со двочасовен настап на Хусну Сенлендиричи, Исмаил Тунчбилек и Ајтач Доган членови на Трио Таксим од Истанбул, Турција вчера вечер започна четвртото издание на ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Со двочасовен настап на Хусну Сенлендиричи, Исмаил Тунчбилек и Ајтач Доган членови на Трио Таксим од Истанбул, Турција вчера вечер започна четвртото издание на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Со двочасовен настап на Хусну Сенлендиричи, Исмаил Тунчбилек и Ајтач Доган членови на Трио Таксим од Истанбул, Турција вчера вечер започна четвртото издание на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  И нашава земја ја зафаќаат сè повеќе пожари, но барем, според коментарите на нашата ФБ страница, граѓаните како да не се многу загрижени за тоа. Ја напаѓаат ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Садио Мане имал интересен разговор со соиграчот од Ливерпул Енди Робертсон. Мане Робертсон го предупредувал за фудбалерот на Вотфорд и човек кој игра со него ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Министерот за здравство Венко Филипче денеска ја посети Специјализираната болница за белодробни заболувања и ТБЦ-Лешок и оствари средба со директорот Исмаил ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Министерот за здравство Венко Филипче денеска ја посети Специјализираната болница за белодробни заболувања и ТБЦ-Лешок и оствари средба со директорот Исмаил ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерот за здравство Венко Филипче денеска ја посети Специјализираната болница за белодробни заболувања и ТБЦ-Лешок и оствари средба со директорот Исмаил ...
  сите 12 | | | веќе видена