Инстаграм

  во

  – Ова е срам за фудбалот, но правдата ќе биде задоволена. Сакаат да го уништат мојот брат, но Господ никогаш не спие – напиша сестрата на Роналдо, Катиа на ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо со солзи го напушти теренот во Валенсија откако по само 30 минути заработи црвен картон и по лошо ќе го памети дебито во Лигата на ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Нема опасност крокодилот да излезе од Зоолошката градина, ниту од своето живеалиште додека има посетители во неа, вели директорот Ѓорѓи Галетановски откако ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Бизнисот на Инстаграм е едноставен- скапи следбеници и потоа тоа го наплатува со спонзорства. Тоа многу добро го знае жената позната по својата задница Ким ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Џејмс Милнер имаше уште една извонредна партија во дресот на Ливерпул, а мора да се напомене дека посебно ги воодушеви фановите на „Енфилд Роуд“ кога имаше ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Анастасија Ражњатовиќ неодамна во медиумите изјави дека не почитува голотија и не сака да се разголува на социјалните мрежи за да привлекува внимение. Имено ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Пејачката Индира Арадиновиќ позната како Инди јавно се откажа од сестра си Едита Арадиновиќ, исто така пејачка. Таа на својот Инстаграм профил објави ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Оваа пролет веста за смртта на фудбалерот на Фиорентина Давиде Астори го заобиколи светот само за неколку секунди. Капитенот на клубот Астори замина во сон од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ако во нешто уживаме тоа е кога некоја славна личност подели со јавноста некоја своја фотографија од младоста или детството.Овој пат тоа го стори Емина ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Црвена Ѕвезда и Наполи вчера одиграле натпревар без голови, но во центарот на вниманието на социјалните мрежи се нашла атрактивната италијанска водителка која ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поп-пејачот Влатко Лозановски е на одмор. Тој се пофали дека последните денови од летото ги минува на море и на изненадување на своите обожаватели, објави ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Ако мислевте дека владее тишина меѓу Ким Катрал и нејзините поранешни колешки од „Сексот и градот“, се лажете. Инспирирана од Еми наградите, Кристин Дејвис на ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Охрид, како најголем туристички центар и Република Македонија годинава ќе ја посетат 1,2 милион туристи, кои ќе направат 3,2 милиони ноќевања и ќе донесат ...
  сите 36 | | | веќе видена