Instagram

  во

  Инстаграм уште пред неколку месеци објави дека планира да ги „крие“ лајковите на објавите од своите корисници. Додека еден дел од корисниците се жалеа дека тоа ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во Италија пред неколку денови известија дека Македонецот за сума од 16 милиони евра се сели во редовите на Наполи кој веќе си подал рака со Фенербахче за ...
  сите 37 | | | веќе видена

  „Видете ги весниците што се пред мене што пишуваат.. Вие не сте неспособни, можете да направите историја. Дадете 200 отсто од силите“, биле зборовите кои ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Сиетл саундерс е тим кој се натпреварува во МЛС во САД. Овој клуб вчера беше домаќин на Борусија Дортмунд во пријателски меч. Како што се очекуваше, ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Синиша Михајловиќ моментално ја води најважната битка во својот живот, а деталите од неговиот јавен и приватен живот никого не оставаат рамнодушен. Широката ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Британската музичка ѕвезда Роби Вилијамс е во брак 13 години со американската актерка Ајда Филдс. Односот на популарната двојка беше секогаш интересен за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ајрлејнд Болдвин се разголе за фотографија на Инстаграм, но се чини дека нејзиниот татко Алек Болдвин не е многу импресиониран од она што го видел. Ајрленд е ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Според странските медиуми, разводот бил инициран токму од султанот, кој ја напуштил малезиската монархија на почетокот од оваа година, откако открил дека ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Лепа Брена се потсети на некои минати денови, па на Инстаграм сподели стара фотографија со Рако Ѓокиќ. Пејачката, очигледно, лудо се забавувала, а таа глетка ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Се чини дека Бритни Спирс открила нова љубов, онаа кон поставувањето видео од фитнес, па во последно време неуморно дели совети и искуства со фановите. Таа ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Мексиканскиот нарко-бос Хоакин Ел Чапо Гузман е осуден на доживотен затвор, пет месеци откако американскиот суд го обвинил за криумчарење на дрога, перење пари ...
  сите 33 | | | веќе видена

  За тазе мајките многу е важно млекото и доењето, а постојат намирници кои лекарите и нутриционистите ги забрануваат во тој период. Секое овошје има минерали и ...
  сите 140 | | | веќе видена

  Се чини дека Бритни Спирс открила нова љубов, онаа кон поставувањето видео од фитнес, па во последно време неуморно дели совети и искуства со фановите. Таа ...
  сите 37 | | | веќе видена

  После анонимна дојава дека медицинската сестра Ѓ.А. неадекватно се однесува кон децата во Центарот за заштита на доенчиња, деца и младенци Белград, директорот ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за деталите од дамното минато, како и за односот со таткоѝ никогаш не зборува. Родителите на Мадона ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фотографијата бара око и талент, а ако ги имате, со денешните паметни телефони создавањето извонредна слика е во рацете на секој од вас. Еве неколку едноставни ...
  сите 6 | | | веќе видена