Иниеста

  во

  Андрес Иниеста ексклузивно кое го направи , проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен терен, правејќи анализи од хајлајтсите ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста во ексклузивното интервју кое го направи за програмата „Ел Ларгеро“ проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста во ексклузивното интервју кое го направи за програмата „Ел Ларгеро“ проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Eден од најдобрите играчи кои Барселона некогаш ги имала, Андрес Иниеста, денес игра во Јапонија и малку се оддалечи од очите на фудбалската јавност. Тешко е ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста вели дека се навикнал на животот во Јапонија и среќен е за тоа што и неговите деца полека ја прифаќаат културата во оваа земја, особено неговата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Андрес Иниеста веќе некое време не ги брани боите на својата Барселона, но тоа не значи дека го заборавил тоа што го правеше со години на „Камп Ноу“ – да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Шпанската фудбалска легенда, Андрес Иниеста кој во финишот на својата кариера одлучи да се испроба во Јапонија во тимот на Висел Кобе отворено призна и посочи ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Легендата на Барселона, Чави Ернандес имаше само пофални зборови за бразилскиот плејмејкер Артур. Артур ова лето пристигна на „Камп Ноу“ како замена за Иниеста ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Едно од најголемите дерби во светот ќе се игра денес на „Камп Ноу“, каде што Барселона ќе биде домаќин против Реал Мадрид. Ова „Ел Класико“ ќе се памти долго ...
  сите 55 | | | веќе видена