Имер

  во

  Глетката пред Парламентот е уште еден доказ дека и тие луѓе коишто јавно можеби сите овие денови беа против Договорот од Преспа, против уставните промени, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Глетката пред Парламентот е уште еден доказ дека и тие луѓе коишто јавно можеби сите овие денови беа против Договорот од Преспа, против уставните промени, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поранешниот вицепремиер и министер Имер Селмани, во дебата на „ 360 Степени “ која се емитуваше во живо веднаш по гласањето за отворање на постапка за уставни ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во новото издание на „360 Степени“ на ТВ Алсат (19.10.2018 г.): -репортерски јавувања од терен за последните случувања во Собранието поврзани со ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Владејачкото мнозинство да обезбеди поддршка од 80 пратеници или да оди на предвремени парламентарни избори, вели Имер Селмани за Фактор анализирајки ги ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Мене ми е многу драго што општественици луѓе, инвеститори го доловиле моментот дека претстои убава иднина на нашата Македонија, а тоа секако нашите граѓани ќе ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Странските функционери пред референдумот не се сосема сигурни дали Македонците ја разбираат поентата на тоа што се случува, смета професорот на ДУТ Имер ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Демократската Партија на Албанците синоќа одржа седница на централното претседателство во проширен состав заедно со претседателите на ограноците на партијата. ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Демократската Партија на Албанците синоќа одржа седница на централното претседателство во проширен состав заедно со претседателите на ограноците на партијата. ...
  сите 210 | | | веќе видена