Илиевски

  во

  Одговор на новинарско прашање, Костадин Костадинов, портпарол и пратеник на СДСМ Новинарско прашање: Колкава е вашата вмешаност или поврзаност со Боки 13 со ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Обновата на планинарскиот дом Копанки на Пелистер и летово ја бранува Битола. Деновиве Општината донесе решение со кое му ја одзеде сопственоста на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Новинарско прашање: Колкава е вашата вмешаност или поврзаност со Боки 13 со невладината организација? Во однос на второто прашање, практично и не е ништо ...
  | | веќе видена | слични

  – Очигледно им пречат моите дејствувања во однос на хуманитарните организации. Точно е дека пред три години сум бил назначен за почесен член во таа ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Прашање и одговор од пред конференцијата на Костадин Костадинов: Новинарско прашање: Колкава е вашата вмешаност или поврзаност со Боки 13 со невладината ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Во однос на второто прашање, практично и не е ништо непознато за ВМРО-ДПМНЕ да шири лажни вести преку нивните курири, така да ги наречам. Отворено ќе ви кажам ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Откако на медиумите и на социјалните мрежи беше објавено дека портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов бил член на организацијата на Боки 13 тој со реакција ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Денес, во моменти кога како држава покажуваме и докажуваме дека никој не може ниту смее да си дозволи да биде над Уставот, законите и институциите, ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадин Костадинов реагираше на денешното соопштение на ВМРО-ДПМНЕ во кое прашуваат што тој договарал на средбите со ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Фејсбук статус на Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ: Денес, во моменти кога како држава покажуваме и докажуваме дека никој не може ниту смее да си дозволи ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Планинарите уште еднаш рекоа не за решението на градоначлничката Петровска за одземање на сопственоста на планинарскиот дом Копанки. Димче Попов вели дека ако ...
  сите 10 | | | веќе видена