Икер Касиљас

  во

  Португалскиот дефанзивец, Пепе повторно го облече дресот на Порто, тој како слободен играч од Бешикташ потпиша две и пол годишен договор со клубот во кој му се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ако сте мислевте дека направи се што може се излажавте. Барселона на официјалната страна објави попис на она што би можел Аргентинецот да го направи во текот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  На Жозе Мурињо не му оди баш најдобро во Манчестер Јунајтед. „Црвените ѓаволи“ во англиското првенство се наоѓаат дури на шестата позиција, а сега своите „пет ...
  сите 196 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското ...
  сите 166 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 157 | | | веќе видена

  На Жозе Мурињо не му оди баш најдобро во Манчестер Јунајтед. „Црвените ѓаволи“ во англиското првенство се наоѓаат дури на шестата позиција, а сега своите „пет ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 231 | | | веќе видена

  Реал Мадрид вечерва ја печека ЦСКА Москва во рамките на 6-то коло од Лигата на шампиони, а во стартниот тим се најде младиот Базилец, Винисиус Јуниор. Имено, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Tимот на Порто вчера славеше победа од 2:3 на гостувањето кај Галатасарај, а освен што со победата го потврдија првото место, ова беше и победа со која Икер ...
  сите 6 | | | веќе видена