Икер

  во

  Португалскиот дефанзивец, Пепе повторно го облече дресот на Порто, тој како слободен играч од Бешикташ потпиша две и пол годишен договор со клубот во кој му се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Кеплер Лима Пепе на при крајот на месец декември спогодбено го раскина договорот со турски Бешикташ поради економските проблеми во кои западна клубот, но на ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Ако сте мислевте дека направи се што може се излажавте. Барселона на официјалната страна објави попис на она што би можел Аргентинецот да го направи во текот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  На Жозе Мурињо не му оди баш најдобро во Манчестер Јунајтед. „Црвените ѓаволи“ во англиското првенство се наоѓаат дури на шестата позиција, а сега своите „пет ...
  сите 196 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското ...
  сите 166 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 157 | | | веќе видена

  На Жозе Мурињо не му оди баш најдобро во Манчестер Јунајтед. „Црвените ѓаволи“ во англиското првенство се наоѓаат дури на шестата позиција, а сега своите „пет ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Голманот на Порто, Икер Касиљас го прозва главниот тренер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, поради неговите неуспешни резултати на англиското првенство. ...
  сите 231 | | | веќе видена