Игор

  во

  Народот се дигна против власта на Заев. Потврдена е новата реалност, народот бара промени. Тргна падот на Заев и неговата власт, а народот победува, истакна ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Можноста да се гласа на фер и демократски и слободни избори е сатисфакција за секој граѓанин, штотуку го остварив своето гласачко право. Апелирам до ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Со одлична последна третина на мечот, Вардар и покрај поразот од 29:25 (17:9) на гостувањето кај Пик Сегед го доби двомечот од четврт-финалето на Лигата на ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Со одлична последна третина на мечот, Вардар и покрај поразот од 29:25 (17:9) на гостувањето кај Пик Сегед го доби двомечот од четврт-финалето на Лигата на ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Народот се дигна против власта на Заев. Потврдена е новата реалност, народот бара промени. Тргна падот на Заев и неговата власт, а народот победува, истакна ...
  сите 29 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ се враќа на голема врата, порача генералниот секретар Игор Јанушев на првата прес конференција што партијата ја организираше по завршувањето на ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев на прес конференција по завршување на изборите рече дека Зоран Заев е детронизирана, но и дека постојат ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Народот се дигна против власта на Заев. Потврдена е новата реалност, народот бара промени. Тргна падот на Заев и неговата власт, а народот победува, истакна ...
  сите 75 | | | веќе видена