Игор

  во

  Расипничкото и девијантно однесување на СДСМ во здравството, не запира. Неспособноста и лагите на Владата предводена од СДСМ се гледаат секој ден, и на секој ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Крсте Велкоски ја продолжува гол серијата во тимот на Сараево. Напаѓачот кој доби покана за враќање во репрезентативниот состав, погоди во ремито 2:2 против ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Синоќа македонскиот шоумен Игор Џамбазов, на полувреме на омилените натпревари решил да прошета по порталите и видел дека е умрен … Божем, итно бил префрлен во ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Секој граѓанин има право на достоинствен третман во јавните здравствени установи и секој треба да добие квалитетна здравствена услуга. Имплементацијата на сите ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Преку видео обраќање кое беше објавено на Инстаграм, Игор Џамбазов вчера вечер ги демантираше информациите дека итно бил префрлен во болница и бил опериран. ...
  сите 25 | | | веќе видена