Игор

  во

  Фудбалската репрезентацијана Македонија вечерва го игра својот втор натпревар од квалификациите за пласман на ЕП 2020 на гости против Словенија. Националниот ...
  сите 36 | | | веќе видена

  ЕКИПА во Љубљана, Никола Ѓуровски Македонскиот селектор Игор Ангеловски со една измена во стартниот состав, во однос на натпреварот против Летонија, ќе и се ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Еден од најзаслужните што веќе подолг период во репрезентацијата на Македонија владее позитивна атмосфера, секако е селекторот Игор Ангеловски. Популарниот ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентацијана Македонија вечерва го игра својот втор натпревар од квалификациите за пласман на ЕП 2020 на гости против Словенија. Националниот ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентацијана Македонија вечерва го игра својот втор натпревар од квалификациите за пласман на ЕП 2020 на гости против Словенија.Националниот ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентацијана Македонија вечерва го игра својот втор натпревар од квалификациите за пласман на ЕП 2020 на гости против Словенија. Националниот ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Во своето гостување во студиото на ТВ21, обвинителката Вилма Рускоска говореше за пресудата за настаните од 27. април, и истакна дека Зијадин Села го спасил ...
  сите 51 | | | веќе видена