Игор Џамбазов

  во

  „Ти си Алеф“ е насловот на играно-документарниот филм на авторот, сценарист, режисер и продуцент, Соња Ризоска Јовановска, што ќе се промовира утре во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  На 22 јануари, вторник, во 20 часот во Македонската опера и балет во Скопје ќе се одржи промоција на играно-документарниот филм „ти си Алеф“ на Соња Ризоска ...
  сите 21 | | | веќе видена

  На 22 јануари, вторник, во 20 часот во Македонската опера и балет во Скопје ќе се одржи промоција на играно-документарниот филм „ти си Алеф“ на Соња Ризоска ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Главните ликови- секси Чичолина, промискуитетната Маца, срамежливата Паца, забавната Мендолина, бугарката Илинденка, анксиозната Сузан и изгубениот Трајчо со ...
  сите 12 | | | веќе видена

  По скандалозните фотографии и видеа на балканската ѕвезда Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш кои се главна тема на Балканот свој коментар даде и Игор ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен ...
  сите 28 | | | веќе видена