Игор

  во

  Според Игор Пшеничников, советник на директорот на Рускиот институт за стратегиски истражувања (РИСИ), најголема корист од влезот на Македонија во НАТО ќе ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Лајф“ конверзацијата на популарната социјална мрежа „Инстаграм меѓу македонските репрезентативци Горан Пандев и Стефан Ристовски, спонтано излезе најдоброто ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Игор Карачиќ, член на двете шампионски генерации на Вардар, бил гостин во серијалот „Остани дома“ на специјализираниот ракометен портал „Балкан хендбол“. За ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Дали знаете што имаат заедничко Меланија и Доналд Трамп, Емануел и Бригита Макрон, Дражен Жериќ Жера и неговата сопруга Барбара и Жељко Бебек и неговата ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Фејсбук статус на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев „Помошта на владата не е никаква помош, тоа е глумење дека работат нешто и тоа во услови ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Во време на пандемија и непостоечки социјален живот, Инстаграм и Фејсбук овозможија кај секого да ѕирнеме нешто повеќе од приватноста. Според некои домашната ...
  сите 5 | | | веќе видена

   „5 години љубов, 5 години прекрасен живот“ - Северина не штеди на зборови за да изрази колку го сака сопругот Игор Којиќ. Северина Којиќ веќе 5 години ужива ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Природа,сонце, зеленило, мирис на јоргован, а згора на тоа и поглед кон езеро, ех… Кој не би посакал сега во ова време невреме да го чувствува и гледа тоа!Но, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Бројот на заразени пациенти со корона вирусот продолжува да расте. Во исто време и бројот на починати пациенти од Ковид-19 се зголемува. Во изминатите 48 часа, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Бројот на заразени пациенти со корона вирусот продолжува да расте. Во исто време и бројот на починати пациенти од Ковид-19 се зголемува. Во изминатите 48 часа, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Бројот на заразени пациенти со корона вирусот продолжува да расте. Во исто време и бројот на починати пациенти од Ковид-19 се зголемува. Во изминатите 48 часа, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Природа,сонце, зеленило, мирис на јоргован, а згора на тоа и поглед кон езеро, ех… Кој не би посакал сега во ова време невреме да го чувствува и гледа тоа! Но, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Бројот на заразени пациенти со корона вирусот продолжува да расте. Во исто време и бројот на починати пациенти од Ковид-19 се зголемува. Во изминатите 48 часа, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Некогашниот вардарец Игор Карачиќ во подкастот за „Балкан Хендбол“ откри и интересна ситуација во соблекувалната на Вардар, на Ф4-турнирот во Келн каде се ...
  сите 25 | | | веќе видена