Ибраими

  во

  Напаѓачот Самир Фазли заминува од Шкендија откако истече неговиот едногодишен договор со клубот. Раководството и фудбалерот не се договорија за продолжување на ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Се прашувам што ќе пеете во петок? Што ќе скандирате на градскиот стадион додека репрезентацијата на Македонија се бори со Полска за влез на европското ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Миха Тетичкович, кој е голман на словенечкиот клуб Домжале, се пријави на Милионер и блескаше давајќи точни одговори на првите осум прашања, а неговиот настап ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Додека Сашо Мијалков ќе се брани од слобода, Бедредин Ибраими, првостепено осуден во случајот „Титаник2“ останува во куќен притвор, но тоа било така затоа што ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пресудата за „Титаник 2“ е доставена до осудените лица, кои по приемот имаат право на жалба преку Основниот суд Скопје 1 до Апелациониот суд во Скопје, ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Пресудата за „Титаник 2″ е доставена до осудените лица, кои по приемот имаат право на жалба преку Основниот суд Скопје 1 до Апелациониот суд во Скопје, ...
  сите 37 | | | веќе видена