Ибица

  во

  Турист кој летал од Ибица кон Мадрид фатил на дело вработен на аеродромот како краде од торбите на патниците. Го снимил дотичниот и веднаш го пријавил кај ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Можеби мислите дека поп дивата сака модернистички ентериер и луда забава, но вистината е дека сака само мир и сплотеност со природата. Шпанскиот остров Ибица ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Раскошните облини со кои Деми Роуз се прослави и стана сензација на социјалните мрежи, беа центарот на вниманието на Ибица. Британската убавица позираше во ...
  | | веќе видена

  Неубавото однесување од повозрасните понекогаш ни се чини лош потег, но понекогаш знае да биде и животна лекција. Името на „Автобанда плус", кој се занимава со ...
  сите 4 | | | веќе видена

  59 годишна жена имала секс до 14 годишно момче во тек на одмор на Ибица. Меѓутоа, таа сега тврди дека момчето ја силувало. Бабата на момчето наводно го видела ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Иако и самиот Антонио Касано најавуваше дека оваа сезона би можел да се врати на фудбалските терени од тоа изгледа нема да има ништо, бидејќи овој 36 годишник ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Aриел Насо веројатно е најпознатиот келнер на светотво овој момент, а неговиот Инстаграм профил „експлодираше“ откако започна да објавува фотографии со ...
  | | веќе видена

  Aриел Насо веројатно е најпознатиот келнер на светотво овој момент, а неговиот Инстаграм профил „експлодираше“ откако започна да објавува фотографии со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Винсент Касел на 51 година се ожени со својата 30 години помлада девојка со која се запозна на Ибица во 2016 година, а синоќа се одржа и венчавката. Среќната ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Искусниот италијански напаѓач, Марко Бориело ја изненади фудбалската јавност со одлуката да потпише за шпанскиот третолигаш Ибица. Бориело после конфликтот со ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Искусниот италијански напаѓач, Марко Бориело ја изненади фудбалската јавност со одлуката да потпише за шпанскиот третолигаш Ибица. Бориело после конфликтот со ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите. Инцидентот се случил на летот од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Инцидентот се случил на летот од Англија кон Ибица, а оваа необична сцена ја снимал еден од патниците кои вели дека пријателите на жената седеле во задниот дел ...
  сите 5 | | | веќе видена