Хуан Мартин

  во

  Најдоброрангираниот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ќе ја предводи групата „Гуга Киртен“ во која се и Александер Зверев, Марин Чилиќ и Џон Инсер на завршниот ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ од денеска и официјално се врати на првото место на ранг-листата на Асоцијацијата на тенсики професионалци. Пред точно две ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ од денеска и официјално се врати на првото место на ранг-листата на Асоцијацијата на тенсики професионалци.Пред точно две години ...
  сите 80 | | | веќе видена