Христијан

  во

  Наместо да се крие зад социјалните медиуми, зад неговите портпароли и зад антизападното раководството на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски треба да излезе и да ...
  сите 143 | | | веќе видена

  МВР истражува дали полициски службеници му биле логистика на екс премиерот Груевски да излезе од Македонија. Ова го најави и владиниот портпарол Миле ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Со бекството во Унгарија, Груевски ја напуштил сопругата и децата, оставајќи ги зад себе во земјава. Оваа информација се потврдува со одговорот кој годобивме ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Антизападниот пион Христијан Мицкоски, мора да излезе пред јавноста и да одговори за сите отворени сомнежи за неговата улога во бегството на неговиот ментор, ...
  сите 143 | | | веќе видена

  СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Наместо да се крие зад социјалните медиуми, зад неговите ...
  сите 143 | | | веќе видена

  СДСМ: Мицкоски да не се крие и да одговори за неговите посети на Белград и Будимпешта Наместо да се крие зад социјалните медиуми, зад неговите портпароли и зад ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Антизападниот пион Христијан Мицкоски, мора да излезе пред јавноста и да одговори за сите отворени сомнежи за неговата улога во бегството на неговиот ментор ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Социјалдемократскиот сојуз денеска на прес конференција повторно го отвори прашањето за мистериозната средба меѓу Мицкоски и Груевски. – Антизападниот пион ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Антизападниот пион Христијан Мицкоски, мора да излезе пред јавноста и да одговори за сите отворени сомнежи за неговата улога во бегството на неговиот ментор, ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Која била целта на посетата на Христијан Мицкоски на Будимпешта и Белград во втората половина од октомври оваа година?, прашува пратеникот од СДСМ , Костадин ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Антизападниот пион Христијан Мицкоски, мора да излезе пред јавноста и да одговори за сите отворени сомнежи за неговата улога во бегството на неговиот ментор, ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов побара одговори на неколку прашања од претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, меѓу кои и тоа што барал во ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски упорно се крие од граѓаните зад социјалните мрежи и одбегнува да даде одговори на јавноста за неговата средба со Никола Груевски, што јавно, ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски упорно се крие од граѓаните зад социјалните мрежи и одбегнува да даде одговори на јавноста за неговата средба со Никола Груевски, што јавно, ...
  сите 143 | | | веќе видена

  Од ВМРО-ДПМНЕ го обвинуваат премиерот Зоран Заев и неговата влада, дека за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија. „Претседателот ...
  сите 258 | | | веќе видена