Хорфорд

  во

  Борбата за шампионскиот прстен во НБА-лигата започнува по полноќ, а на премиерното отворање во новата сезона предвидени се два натпревари. Бостон селтикс ја ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Долгата пауза од четири месеци конечно заврши и вечерва по полноќ започнува новата сезона во НБА лигата. Голден Стејт Вориорс се враќаат како фаворити за ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Кливленд Кавалирс благодарение на Леброн Џејмс го направи невозможното и успеа да победи во седмиот меч против тимот на Бостон и да избори финале во НБА ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Кливленд Кавалирс благодарение на Леброн Џејмс го направи невозможното и успеа да победи во седмиот меч против тимот на Бостон и да избори финале во НБА ...
  сите 172 | | | веќе видена