Хју

  во

  Чувството што ве тера да изгледате „само“ уште една епизода е нешто со кое се соочуваме секојдневно, посебно во овој период на пандемија кога постојано сме ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Актерите Џулија Робертс, Хју Џекман и Мили Боби Браун се меѓу славните кои на здравствените експерти ќе им ги отстапат своите сметки на социјалните мрежи со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Тајгер Вудс својата зависност од секс ја решавал со многубројни проститутки, за кои што плаќал и над 60.000 долари. Еди Марфи уловен бил со транссексуалец... ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Насекаде околу вас, огромна толпа чиј број не можете ни да го замислите, пее, игра и шлапка во калта на околу 600 акри земјоделско земјиште. Луѓето танцуваат, ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Тотенхем Сон Хју-минг го заврши тринеделниот курс за основна воена обука во Јужна Кореја како најдобар меѓу 157 специјализанти. Сон паузата поради ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Можеби веќе ви здодеа да гледате фотографии од Таџ Махал, пирамидите во Гиза и римскиот Колосеум, особено кога не сте во можност да ги видите во живо. Но, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Таа не се согласува со голи сцени, нејзината долна облека на овие сцени и ја симнуваат компјутерски, а малкумина знаат каква е нејзината голема страст. ...
  сите 25 | | | веќе видена

   Серијата Friends се емитуваше цела деценија – од 1994-та до 2004-та година. Доста популарна е и денес и ретко кој ситком може да се спореди со неа. Во текот ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Храната и лековите се основните намирници насекаде низ светот, па најчесто продавниците, супермаркетите и аптеките продолжија да работат и покрај пандемијата ...
  сите 49 | | | веќе видена

   Додека некои сметаат дека годините се само број, другите веруваат дека возраста е важна при наоѓањето партнер. Сепак, колку и да сме слободоумни, кога ќе ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Кога Џун Алмеида се загледала во својот електронски микроскоп во 1964 година, видела тркалезна, сива точка покриена со ситни спици. Таа и нејзините колеги ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дали се согласувате? Старлета Кејти Прајс, некогаш позната како Џордан, најави дека повторно ќе се слика за “Плејбој“. Кејти (41) ги потврди на Инстаграм ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Хилари Хит (Дајер) почина од корона вирусот на 75-годишна возраст. Британска актерка позната по улогата во „Оркански височини“ почина една недела откако беше ...
  сите 4 | | | веќе видена