Хина

  во

  Милион и половина поранешни американски затвореници кои ги отслужиле казните повторно добија право на глас на Флорида, откако гласачите одобрија промена на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во Хрватска за лекување депресија премногу се користат евтини лекови кои предизвикуваат психичка и физичка зависност, покажуваат резултатите од споредбеното ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во Хрватска за лекување депресија премногу се користат евтини лекови кои предизвикуваат психичка и физичка зависност, покажуваат резултатите од споредбеното ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Хрватската полиција уапси двајца странски државјани кои слетале на аеродромот во Загреб со приватен авион, а при претрес на авионот полицијата открила повеќе ...
  сите 7 | | | веќе видена