Хил

  во

  Моделите на Викторијас Сикрет изгледаат секогаш прекрасно, но веројатно не се сеќаваат кога последен пат пробале десерт или изеле хамбургер. Токму овој бренд е ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Дуа Липа на Сани хил фестивалот во Приштина, во еден момент се опуштила и ги поздравила сите присутни покажувајќи двоглав орел, а граѓаните ѝ се оддолжиле со ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во пукотница во Филаделфија ранети се шест полицајци кои се обиделе да предадат налог за апсење на осомичен за распрoстранување наркотици. Полицајците биле ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Медиумите од Шпанија објавија дека Атлетико Мадрид поседува мејл од кој се гледа дека Барселона уште во март почнала преговори со Антоан Гризман и му понудила ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Севан Каријан, еден од агентите на Антоан Гризман во март оваа година пратил електронска пошта (е маил) до сестрата на фудбалерот Мод и неговиот татко Алан во ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Шпанскиот весник „Ел мундо" објави дека раководството на Атлетико Мадрид поседува мејл од кој се гледа дека Барселона преговарала и му доставила договор на ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Севан Каријан, еден од агентите на Антоан Гризман во март оваа година пратил електронска пошта (е маил) до сестрата на фудбалерот Мод и неговиот татко Алан во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Севан Каријан, еден од агентите на Антоан Гризман во март оваа година пратил електронска пошта (е маил) до сестрата на фудбалерот Мод и неговиот татко Алан во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Внуката на Роберт Кенеди, Сера Кенеди Хил (22) е пронајдена мртва во семејната викендичка во Хајанис Порт во Масачусец, а Њујорк тајм пренесува дека веројатно ...
  сите 13 | | | веќе видена

  22-годишната внука на Роберт Кенеди вчера почина во болница, најверојатно од предозирање, откако подолг период се борела со депресија. Срша Кенеди Хол, внука ...
  сите 22 | | | веќе видена