Хапоел

  во

  Исак Куенка своевремено беше голем талент на Барселона и дури доби неколку шанси во првиот тим на каталонскиот гигант, но сепак откако не успеа да добива ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Исак Куенка своевремено беше голем талент на Барселона и дури доби неколку шанси во првиот тим на каталонскиот гигант, но сепак откако не успеа да добива ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Веќе е познато дека македонскиот шампион Шкендија за противник го доби Розенборг од Норвешка. Првиот меч ќе се игра на 23. август на теренот на противникот, а ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Реализаторско шоу на Иван Тричковски во дресот на АЕК Ларнака, гол и на Даниел Аврамовски за љубљанска Олимпија. Кипарскиот тим го декласира Штурм со 5:0 во ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Хајдук прими гол во 93. минута во Букурешт за 2:1 пораз од ФСЦБ (поранешна Стеауа) и елиминација во третото квалификациско коло од Лига Европа. Првиот меч во ...
  сите 22 | | | веќе видена

  По ждрепката за баражот за Лигата на шампионите, во УЕФА го одредија и распоредот на натпреварите за пласман во натпреварите по групи во Лига Европа, каде што ...
  сите 37 | | | веќе видена