Хајди Клум

  во

  Модната шоу-програма Викторијас Сикрет се бори со телевизискиот рејтинг и симпатиите на публиката од 2016. година. Униформираната модна ревија на чија писта ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Актуелната колекција на етаблираната дизајнерка Алберта Ферети, за сезоната есен-зима 2018, е хит помеѓу славните дами. Ако ја следите нејзината работа, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Една од најславните манекенки на денешницата, Хајди Клум, не пропушта шанса да ја изненади јавноста со маска за Ноќта на вештерките, и од година во година ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Една од најславните манекенки на денешницата, Хајди Клум, не пропушта шанса да ја изненади јавноста со маска за Ноќта на вештерките, и од година во година ...
  сите 17 | | | веќе видена

   Иако и другите славни имаат добри маски, секоја година за Halloween најочекуваната и најдобрата маска е на Хајди Клум. Таа ја доби титулата „кралица на ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Општо познато е дека браковите немаат долг рок на траење во Холивуд. А, ѕвездите не се колебаат да го изговорат судбоносното „да“ и по повеќепати. Со кого ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Токму кога нивните фанови Ќе помислат дека повеќе нема со што да ги изненадат, тие токму тоа го прават. Холивудските миленици или барем нивните стилисти, ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Хајди Клум едноставно не прави грешки кога станува збор за модни комбинации за црвениот тепих. Супермоделот и водителка не се плаши да ризикува со гламурозните ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Традиционално, Хајди Клум ги има најдобрите маски за Halloween, со чии подготовки започнува 1 месец однапред. Минатата година, таа со маската за Halloween и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  За 70-тото доделување на наградите "Еми", кое се одржа во Лос Анџелес, многу познати личности избраа креации во бела или некоја нежна неутрална боја. Помеѓу ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Пенелопе Круз се одлучила за Шанел фустан со пердуви кој ги подели мислењата, Попи Делевин воодушевила со минт тоалета со карнери на грбот, а инаку фалената ...
  сите 17 | | | веќе видена