Хајди

  во

  За 70-тото доделување на наградите "Еми", кое се одржа во Лос Анџелес, многу познати личности избраа креации во бела или некоја нежна неутрална боја. Помеѓу ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Пенелопе Круз се одлучила за Шанел фустан со пердуви кој ги подели мислењата, Попи Делевин воодушевила со минт тоалета со карнери на грбот, а инаку фалената ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Ваков ироничен пресврт на настаните нема ни во приказните на Агата Кристи. Полицијата се сомнева дека писателката Ненси Кремптон-Брофи, авторка на расказот ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Дел од фотографиите од луѓето кои тој ги нашминкал со специјални ефекти ќе направат да ви поминат морници низ телото. Млад, талентиран и комплетно посветен ...
  сите 13 | | | веќе видена

  „На овој свет му се потребни повеќе мажи како тебе…” Сајмон Кауел, најстрогиот член на жирито „Америка има талент“ бил видно потресен со изведбата на Мајкл ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Најстарата ќерка на Хајди Клум, 14 годишната Лени не порасна со својот биолошки татко Флавио Бриаторе и никогаш не го запознала. Манекенката Хајди Клум и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Врската помеѓу манекенката Хајди Клум и 16 години помладиот музичар Том Каулиц ја изненади јавноста во март оваа година. Парот го поминува секој слободен ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Портпаролката на полицијата , Хајди Вот изјави дека експертите кои ги истражувале двете писма , кои пристигнале минатиот месец на адреса на амбасадите на САД и ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ќерката на некогашниот супермодел емотивно реагирала на средбата со биолошкиот татко, италијанскиот бизнисмен. Најстарата ќерка на Хајди Клум, Лени не ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Рита Ора, Емили Ратајковски, Хајди Клум и Никол Шерцингер беа само дел од ѕвездите кои го покажаа летниот тен во секси гламурозни изданија на црвениот тепих ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Биолошкиот татко на најстарото дете на моделот Хајди Клум, Лени, не беше дел од нејзиниот живот со години, но сето тоа се промени со нивната средба во Италија. ...
  сите 7 | | | веќе видена