Хајди

  во

  Актуелната колекција на етаблираната дизајнерка Алберта Ферети, за сезоната есен-зима 2018, е хит помеѓу славните дами. Ако ја следите нејзината работа, ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Џош има 38 години, но поради својата брада изгледа како да е доста постар. Кога ја напуштил воената служба, едноставно решил повеќе да не се бричи. Ја негувал ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Една од најславните манекенки на денешницата, Хајди Клум, не пропушта шанса да ја изненади јавноста со маска за Ноќта на вештерките, и од година во година ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Една од најславните манекенки на денешницата, Хајди Клум, не пропушта шанса да ја изненади јавноста со маска за Ноќта на вештерките, и од година во година ...
  сите 17 | | | веќе видена

   Иако и другите славни имаат добри маски, секоја година за Halloween најочекуваната и најдобрата маска е на Хајди Клум. Таа ја доби титулата „кралица на ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Општо познато е дека браковите немаат долг рок на траење во Холивуд. А, ѕвездите не се колебаат да го изговорат судбоносното „да“ и по повеќепати. Со кого ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Токму кога нивните фанови Ќе помислат дека повеќе нема со што да ги изненадат, тие токму тоа го прават. Холивудските миленици или барем нивните стилисти, ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Џулија Робертс е една од најубавите жени во Холивуд и не остава никого рамнодушен со нејзиниот изглед. Иако има убава линија, 50-годишната актерка поради ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Хајди Клум едноставно не прави грешки кога станува збор за модни комбинации за црвениот тепих. Супермоделот и водителка не се плаши да ризикува со гламурозните ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Без оглед на разновидноста на соништата и кариерите на сите луѓе од целиот свет, животот и успехот на Арнолд Шварценегер, може да претставува еден од ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Традиционално, Хајди Клум ги има најдобрите маски за Halloween, со чии подготовки започнува 1 месец однапред. Минатата година, таа со маската за Halloween и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кога Хајди и Ед се вериле во 2016 година, биле многу возбудени поради планирањето венчавка. Меѓутоа, мајката на Хајди имала некое чудно чуство во врска со ...
  сите 2 | | | веќе видена