Хафингтон

  во

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл се враќа на малите екрани, но овој пат нема да глуми, туку ќе се појави во новиот документарен филм за кралицата Елизавета ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл се враќа на малите екрани, но овој пат нема да глуми, туку ќе се појави во новиот документарен филм за кралицата Елизавета ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Ако ова не е вистинска љубов, не знаеме тогаш која е. Наместо да се вози со автомобилот на ќерката или со автобус, 99 годишниот Лутер Јангер секој ден поминува ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ако ова не е вистинска љубов, не знаеме тогаш која е. Наместо да се вози со автомобилот на ќерката или со автобус, 99 годишниот Лутер Јангер секој ден поминува ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Кога Донохју им кажал дека го бркаат само поради тоа дека е хомосексуалец, тие одговориле дека “тоа нема никаква врска со неговите сексуални преференци”. Крис ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фотографијата на Меланија Трамп всушност е стара 10 месеци и се однесува на традиционален настана во Белата куќа, кога првата дама со деца од „Вашингтонскиот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Научниците веруваат дека ја решиле мистеријата на Бермудскиот триаголник – и не станува збор за НЛО или за чудовишта, пишува Хафингтон пост Станува збор за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Претставници од научната фела веруваат дека конечно ја решиле мистеријата на Бермудски триаголник, тврдејќи дека не станува збор за никаква вмешаност НЛО или ...
  сите 3 | | | веќе видена