Гвинет

  во

  47-годишната бивша холивудска актерска ѕвезда Камерон Дијаз беше гостинка на подкастот на Гвинет Полтроу In goop Health: The Sessions и разговара со актерката ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Актерката Гвинет Палтроу се фотографираше со својата 16-годишна ќерка, а фановите им порачаа дека изгледаат како сестри. 47-годишната актерка, ќерката Епл ја ...
  сите 45 | | | веќе видена

  При гостување на подкастот на нејзиниот пријател Роб Лоу, Гвинет Палтроу откри дека неговата сопруга, Шерил Беркоф ја научила како да пружи добар орален секс. ...
  сите 38 | | | веќе видена

   Гвинет Палтроу го поминува летото со своите деца Епл и Моузес што може да се види од нејзините фотки на Инстаграм, но една од нив предизвика неверојатно ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Познатата американска актерка Гвинет Палтроу уживаше во друштвото на нејзината ќерка Епл. Холивудската ѕвезда објави нова фотографија на Инстаграм со својата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Откако минатата недела со обожавателите сподели среќна вест, дека почнува сопствен lifestyle бренд, пред се да се вжешти, велшката глумица се одлучи за ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Го прекина молкот… Иако е најпознат по своите врски, или бракови, со ѕвездата на серијалот „Friends“, 51-годишната Џенифер Анистон и 45-годишната Анџелина Џоли ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Уште една холивудска актерка реши да бара дополнителен приход, но не во актерскиот свет, туку во продажба на производи на кои е застапник. Исто како и Гвинет ...
  сите 35 | | | веќе видена

   Сите сонуваме да носиме дизајнерска облека, но најчесто она што го гледаме на модните ревии и не е најпрактично за носење. За овие креации дизајнерите ...
  сите 3 | | | веќе видена