Гвинет

  во

  Познатиот американски режисер, Рајан Марфи, кој се прослави со сериите како „Glee“ и „American Horror Story“, наводно за неверојатни 300 милиони долари ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Додека некои ѕвезди изгледаат како времето за нив да застанало, па неретко имаат и скаменета фаца, овие жени горделиво си ги покажуваат брчките, коишто ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Гвинет Палтроу го поттикнала нејзиниот поранешен сопруг Крис Мартин да се смири со Дакота Џонсон. Фронтменот на „Колдплеј“ се смета дека ја преиспитал својата ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Во успешните луѓе, според одредени општествени норми, најчесто гледаме пример што би требало да го следиме, во својата намера да оствариме личен успех. Но, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Мајките и ќерките може да си личат не само по карактерот, туку и во изгледот. Исти очи, нос, уста, форма на телото, а Инстаграм фотографиите тоа го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Актерот Крис Прат, кој кон почетокот на месец јуни се ожени со ќерката на Арнолд Шварценегер, привлече внимание кај јавноста со својата најнова објава на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фронтменот на Колдплеј, Крис Мартин и ѕвездата на “Педесет нијанси на сиво” Дакота Џонсон, се разделени, објави “Мирор”. Причината е што актерката сè уште не е ...
  сите 2 | | | веќе видена