Гвинеја

  во

  Постојат и фудбалери кои се толку самокритични, што не се задолни од својата игра и плачат после победа. Неверојатна слика ни доаѓа од Африка од натпреварот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Постојат и фудбалери кои се толку самокритични, што не се задолни од својата игра и плачат после победа. Неверојатна слика ни доаѓа од Африка од натпреварот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Кина и Русија денеска на Самитот на Организацијата за Азиско-пацифичка економска соработка (АПЕК), што се одржува во Папуа Нова Гвинеја, предупредија дека на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Убијците на саудискиот новинар Џамал Кашоги треба да им дадат објаснување на САД за својата постапка, изјави американскиот потпретседател Мајк Пенс. – САД се ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Кина и Русија денеска на Самитот на Организацијата за Азиско-пацифичка економска соработка (АПЕК), што се одржува во Папуа Нова Гвинеја, предупредија дека на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  – Убијците на саудискиот новинар Џамал Кашоги треба да им дадат објаснување на САД за својата постапка, изјави американскиот потпретседател Мајк Пенс. – САД се ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Кина и Русија денеска на Самитот на Организацијата за Азиско-пацифичка економска соработка (АПЕК), што се одржува во Папуа Нова Гвинеја, предупредија дека на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Крилниот напаѓач на Интер, Кеита Балде ќе го пропушти натпреварот за репрезентацијата на Сенегал против Екваторијална Гвинеја поради бизарна причина. Имено, од ...
  сите 9 | | | веќе видена