Гугл

  во

  Откако Илон Маск мораше да ја напушти функцијата претседател на управата на „Тесла“, неговото место го зазеде Робин Денхолм пред која што сега е исклучително ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манекенката од Австралија, Њуша Сај се пожали оти во Париз не ја пуштиле во музејот Лувр поради нејзината облека. – Ме запреа на влезот во Лувр и не сакаа да ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Грчкиот премиер е цврсто убеден дека договорот од Преспа ќе помине парламентот во Атина. Во телевизиско интервју , Алексис Ципрас , објаснува дека за тоа ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Претседателот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Отвореното студио на телевизија Алфа истакна дека економијата се движи во ...
  сите 287 | | | веќе видена

  Претседателот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Отвореното студио на телевизија Алфа истакна дека економијата се движи во ...
  сите 287 | | | веќе видена

  Претседателот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Отвореното студио на телевизија Алфа истакна дека економијата се движи во ...
  сите 287 | | | веќе видена

  Грчкиот премиер е цврсто убеден дека договорот од Преспа ќе помине парламентот во Атина . Во телевизиско интервју , Алексис Ципрас , објаснува дека за тоа ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Грчкиот премиер е цврсто убеден дека договорот од Преспа ќе помине парламентот во Атина . Во телевизиско интервју , Алексис Ципрас , објаснува дека за тоа ...
  сите 115 | | | веќе видена