Груевски

  во

  Со тој глас вие гласате за враќање назад, за нови поделби, блокади и изолација. Или, пак, да гласате за мене и да ги поддржите политиките на единство, на мир, ...
  сите 26 | | | веќе видена

  В недела сте исправени пред јасен и недвосмислен избор. Од една страна може да гласате за Силјановска и со тоа да гласате всушност за Груевски и Мицкоски. Со ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Професорката Гордана Силјановска Давкова која влезе во трка за претседател како независен кандидат поддржан од ВМРО-ДПМНЕ, ги трча последните денови од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Го донесоа од судење да биде испрашан во обвинителството за организиран криминал, а барал прво да ги види доказите. И поранешниот министер за транспорт за ...
  сите 93 | | | веќе видена

  На последниот ден од интензивната, но исклучително инспиративна и мотивирачка кампања пред првиот круг на изборите за Претседател на Република Северна ...
  | | веќе видена

  Околу триесетина минути траеше распитот на поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески во Обвинителството за организиран криминал и корупција ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Во недела, вие со вашиот глас одлучувате за сопствената иднина, за сигурна иднината на нашите деца и за стабилна иднината на нашатадржава. Овие избори се многу ...
  сите 26 | | | веќе видена

  В недела сте исправени пред јасен и недвосмислен избор. Од една страна може да гласате за Силјановска и со тоа да гласате всушност за Груевски и Мицкоски. Со ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Интегрално ја пренесуваме изјавата на Стево Пендаровски, претседателски кандидат на СДСМ: Во недела, вие со вашиот глас одлучувате за сопствената иднина, за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески денеска е повикан на распит во Обвинителството за гонење на организиран криминал како осомничен за ...
  сите 93 | | | веќе видена