Грожан

  во

  Пилотот на Хас, Роман Грожан ја искажа својата голема желба да се искачи на највисокото место на победничкиот подиум во Формула 1. – Во мојата кариера имав ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Пилотот на Хас, Роман Грожан ја искажа својата голема желба да се искачи на највисокото место на победничкиот подиум во Формула 1. – Во мојата кариера имав ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Пилотот на Хас, Роман Грожан ја искажа својата голема желба да се искачи на највисокото место на победничкиот подиум во Формула 1. – Во мојата кариера имав ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Пилотот на Хас, Роман Грожан ја искажа својата голема желба да се искачи на највисокото место на победничкиот подиум во Формула 1. – Во мојата кариера имав ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Макс Ферстапен од тимот на Ред Бул ќе стартува од пол-позицијата на утрешната Формула 1 трка во Бразил, претпоследна во актуелната сезона. Ферстапен стигна до ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Макс Верстапен победи во квалификациите на ГН на Бразил, Холанѓанецот беше најбрз на Интерлагос и со време од 1:07:508 стигна до пол позиција, втора во ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Возачот на Мерцедес, Луис Хамилтон ја прекина серијата победи на Ферари и триумфираше на трката за ГН на Русија. Хамилтон ја забележа својата деветта победа ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Луис Хамилтон славеше во Сочи, по откажувањето на Себастијан Фетел од Ферари по контроверзите со тимските наредби, на трката за Големата награда на Русија во ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Луис Хамилтон се врати на победите на Руското ГП во Сочи, откако трката на Ферари „имплодираше“ по контроверзи со тимски наредби и откажување на Себастијан ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Шарл Леклер ќе стартува од пол позиција на ГН на Русија откако попладнево беше најбрз во квалификациите во Сочи пред Луис Хамилтон и тимскиот колега Себастијан ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Шарл Леклер ќе стартува од пол позиција на ГН на Русија откако попладнево беше најбрз во квалификациите во Сочи пред Луис Хамилтон и тимскиот колега Себастијан ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Шарл Леклер ќе стартува од пол позиција на ГН на Русија откако попладнево беше најбрз во квалификациите во Сочи пред Луис Хамилтон и тимскиот колега Себастијан ...
  сите 72 | | | веќе видена